Naujienos

Tarptautinė mokslinė konferencija „Lingvistiniai, edukologiniai ir tarpkultūriniai tyrimai“

2024-09-10

Užsienio kalbų institutas kviečia į 9-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją „Lingvistiniai, edukologiniai ir tarpkultūriniai tyrimai / LEIC tyrimai 2024 / Linguistic, Educational, and Intercultural Research/ LEIC Research 2024“, kuri vyks 2024 m. lapkričio 7-8 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete. Konferencija skirta Užsienio kalbų instituto veiklos 25-mečiui paminėti.

Konferencija organizuojama bendradarbiaujant su Lietuvos kalbų mokytojų asociacija ir Europos universitetų aljansu ARQUS. Ji vyks mišriu formatu (pranešimai bus skaitomi tiek „gyvai“, tiek nuotoliniu būdu). Tai suteiks galimybę mūsų kolegoms iš viso pasaulio bendrauti, dalytis žiniomis ir įsitraukti į diskusijas ne tik auditorijose, bet ir nuotoliniu būdu.

Konferencijos programoje siūlomos įvairios temos:

• Lingvistiniai tyrimai
  • Kalbų mokymas ir mokymasis
  • Inovacijos kalbų mokyme ir mokymesi
  • Kalbų politika
  • Tarpkultūrinis švietimas ir moksliniai tyrimai
  • Literatūros tyrimai.

Daugiau informacijos apie renginį, pagrindinius pranešėjus, registraciją rasite prisegtame  dokumente ir konferencijos interneto svetainėje www.leicresearch2024.flf.vu.lt.

grįžti